Навіщо некурящому людині прикурювач в машині?

   Якщо придивитись до машини уважно, то в ній дуже багато речей, які на перший погляд зовсім непотрібні, або якими користуються дуже рідко. А це не може не дивувати.

   Наприклад, якщо ви не палите, тоді навіщо вам прикурювач в салоні автомобіля? Звідси виникає логічне запитання – можливо є резон випускати машини без цього аксесуару? Тим більше, що в різних країнах світу йде активна боротьба з тютюнопалінням, тому автомобіль повинен відповідати сучасним тенденціям й не провокувати. Але якщо все ретельно вивчити, то кожна деталь може мати своє застосування.

   В автомобілі ви везете продукти харчування, які можуть швидко зіпсуватись, у вас розрядився акумулятор на мобільному телефоні, або хочете підключити GPS навігатор, що тоді робити? Адже на дорозі розетки відсутні, а інколи до найближчої автозаправки багато десятків кілометрів, що ж робити?

  От саме на такі випадки й сконструювали прикурювач, саме за цією причиною його не викидають з салону сучасних автомобілів. З його допомогою можна користуватись різноманітними благами і комфортними зручностями. Для цього необхідно просто вийняти заглушку і вставити той прилад, в послугах якого ви найбільше зараз потребуєте. Один важливий нюанс – не варто цю заглушку викидати на смітник, навіть якщо ви не палите, адже у неї важлива функція. Річ в тому, що в салоні машини може накопичуватись пил та різноманітний бруд, наприклад, у пасажира випала їжа з рук і потрапила в прикурувач. А ось якщо буде заглушка, тоді ні пил ні інші забруднювачі туди не попадуть.

   Після того як заглушка була витягнута з гнізда, воно перетворюється на звичайну електричну розетку, яка являється джерелом струму для різноманітних електроприладів. Але варто мати на увазі, коли мотор вимкнено, тоді електроприлад черпає енергію з акумулятора автомобіля, а тут розвиток сценарію дуже зрозумілий – в залежності від об’єму споживання енергії через певний проміжок часу може повністю розрядитись цей самий акумулятор. Тому час від часу заводьте мотор, щоб запобігти великим неприємностям.

  Підсумовуючи все вище описане можна говорити про те, що у салоні автомобіля прикурувач відіграє аналогічну роль, як в приміщенні звичайна розетка. Враховуючи це можна стверджувати, що прикурював навіть для людини яка не палить, інколи стає дуже важливим.