Промивка двигуна авто

   Практично всі водії знають, що двигун час від часу слід промивати, адже за час роботи масляна система може утворювати желеподібні або тверді відкладення. Від них користі чекати не потрібно, можна сказати і більше, з цього може утворитись тільки велика шкода.

Але за такою уявною простотою криється великий зміст.

   Давайте почнемо пригадувати, чи багато є в продажу промивних мастил, причому щоб вони були випущені відомими закордонними виробниками? Не думаю що є таких багато. Відповідь на таке просте запитання очевидна, справа в тому, що в склад сучасного якісного мастила входять присадки, серед яких і ті, які промивають. Саме вони і виконують потрібні функції, причому у якісних виробників вони і якісно виконують свою роботу. З цього можна зробити висновок – якщо своєчасно проводити заміну мастила, використовувати якісні масла, то і проблеми з промивкою не буде.

   Не дивлячись на це, багато водіїв, коли купують дороге масло, крім цього ще й використовують різноманітні присадки. Звісно, вони це роблять виключно з благих намірів. Але проблема ховається не в цьому, проблема заклечається в старому маслі. Справа в тому, що коли зливається старе масло, то в системі його залишається приблизно грам 250, саме воно чинить основну шкоду вашому автомобілю, його двигуну.

   Щоб уникнути цих труднощів, багато водіїв промивають двигуни перед тим, як заливають нове масло, або коли переходять на нову марку. Якщо власник автомобіля вирішив замінити масло, але перед цим зробити промивку, то краще використовувати миючу рідину і масло одного виробника. Тим самим буде дотримано максимум техніки безпеки та буде нанесено мінімальну шкоду двигуну.