TOP-5 порад як не заснути за кермом автомобіля

   Як не заснути за кермом - це головна проблема турбує багатьох шоферів транспорту всього світу.

   У житті безумовно кожного шофера траплялися ситуації, коли необхідно було вчасно потрапити на пункт призначення , і він, не звертаючи уваги на втому, сідав за кермо власного авто.
   Часто, щоб підбадьоритися, шофери випивають просто чашечку кави сподіваючись на його збудливий і тонізуючий результат. Журнал України, який проводив своє дослідження впливу кави на шоферів авто, прийшло до висновку, що 1 з 8 власників автомобілів засне за кермом, не усвідомлюючи цього абсолютно, на термін від 2-х до 30-ти секунд. Так за кермом задрімали в межах 4-х млн. чоловік.
   У слідстві проробленого вибіркового опитування тисячі шоферів виявилося, власне кожен четвертий прийняв рішення сісти за кермо авто, незважаючи на те, що відчував сонливість.
  Творці вишукувань заявляють про те, власне переважна кількість шоферів деколи слід радам найдосвідченіших професіоналів - призупинити авто у вірному і безтурботному місці щоб заснути, а після цього з новенькими силами продовжити їзду на авто.
   Також, 1 шофер з 3-х продовжує як і раніше вести засіб пересування в тому числі і в тому випадку, як скоро розуміє, власне його перемагає сон.
   Не кажучи вже про те, що, 1 шофер з 7-ми відчуває страждання розладами, які з'являються у вигляді хропіння і зупинки дихання.
   Ці актуальні труднощі зі самопочуттям мають всі шанси привести до сонливості не зовсім тільки в нічний час, та й в денний, а відвідують випадки, як скоро шофер авто зможе раптово заснути, перебуваючи за кермом власної машини.
   Давно відомий факт, власне сонливість і втому за кермом авто вбивають, тому що рулити хоч яким засобом пересування - це величезний обов'язок, який слід приймати серйозно.
  Враховуючи думку знавців, 1 з 5-ти ДТП на автомагістралях спровокований шоферами, що випробовують страждання відчуттям втоми. Зазвичай, першопричина пригод - висока швидкість авто. Шофери просто не встигають різко зменшити швидкість, в наслідок цього ризик суворих травм причому навіть летального фіналу збільшується.

   Існує ряд рекомендацій, як не заснути за кермом у дорозі, складених експертами:
- Перед тим, як вирушити в дорогу на автомобілі, водієві слід добре виспатися.
- Якщо автовласник відчуває втому, не потрібно сідати за кермо.
- Кожні дві години шляху необхідно робити 15-хвилинну перерву.
- При перших ознаках сну потрібно шукати безпечне і надійне місце, щоб зупинитися і виспатися.
- Не варто боротися зі сном, відкривши вікно або включивши голосно музику. Це чревате ризиком так званого мікросна, коли водій, не усвідомлюючи, відключається на тридцять секунд. Мікросон може призвести до серйозної аварії.
- Якщо їхати таки треба, можна випити дві чашки енергетичного напою або кави, а потім відпочити протягом п’ятнадцяти хвилин. Але дія кофеїну — недовгий, єдині ліки і порятунок від втоми — це здоровий і тривалий сон.
- Якщо виявляється втому регулярно протягом дня, слід звернутися за консультацією до лікаря. Цілком може бути, що це розлад сну, яке піддається лікуванню.