Візит до автомийки

   Якщо ви любите свій автомобіль, значить ви до нього повинні ставитись відповідно, наприклад, мити машину слід грамотно, також на мийці себе теж потрібно правильно поводити.

   Взагалі існує два варіанти мийок

   Щіткові авто мийки (тунельні та портальні) – на таких мийках автомобіль миє, а потім сушить автоматична система. Цей варіант можна охарактеризувати як «дешево та сердито», але він не підходить для тих, хто любить своє авто. Такими мийками користуються ті, у кого автомобіль казенний.

   Високого тиску авто мийки – в таких закладах чотирьохколісних коней миють люди. Така мийка ідеально підійде для приватних власників.

Вартість послуг авто мийки

   Якщо брати вартість послуги авто мийки у столиці, то середня вартість буде становити 50-80 гривень. Якщо послуга складається не тільки з мийки, але й сухого прибирання салону та поліровки зовнішньої поверхні автомобіля, тоді ціна буде як мінімум на 100 гривень більшою.

Зовнішній вигляд працівника авто мийки

   Взагалі не має значення яка національність у працівника авто мийки, головне, щоб він буд доглянутий та чистий.

Яким чином проходить замовлення послуги?

   Приїхавши на мийку, необхідно уважно вивчити прейскурант, після чого сформулювати своє замовлення. Краще, коли замовлення буде сказано голосно та чітко.

Як проходить миття автомобіля?

   Перш за все, мини автомобіль повинні в послідовності – зверху до низу, в останню чергу миються колеса. Саме таким чином повинно проходити миття і ніяк інакше.

Чи є необхідність контролювати роботу мийника?

   Краще за все за процесом миття автомобіля спостерігати здалеку, якщо є, то з кімнати для клієнтів. Як показує практика, коли в приміщені авто мийки присутній клієнт, це зменшує якість роботи, та збільшує її тривалість.

Як довго триває процес миття автомобіля?

   Якщо якісно мити машину, то весь процес займає не більше 15-20 хвилин.

Як перевірити якість роботи?

   Якщо посеред дверей або капота залишилось не помите місце, якщо під бампером є брудні потьоки – це не якісна робота. Колеса, низ дверей, бампери, все це теж повинно бути чистим.

Чайові

   Якщо клієнт задоволений якістю роботи, то він може залишити чайові у розмірі 10-15 гривень. Особливо якщо людина буде постійно користуватись цією мийкою.