Як вибрати і придбати старий автомобіль?

   Подібного роду питання рано чи пізно стає актуальним для будь-якої сім’ї, яка має середній дохід. Що тоді робити, коли навколо дуже велика кількість різноманітних пропозицій. Авторинки, спеціальні рекламні газети, автоцентри, всі вони тільки й роблять, що зазивають покупців зробити придбання.

   Але у вас на покупку недостатньо коштів? Це не проблема, для кожного бажаючого буде оформлено авто кредит, зазвичай все це робиться похапцем, швидко, тому всі документи підписуються на скору руку. І ось настає довгоочікуваний момент, ви стаєте щасливим власником автомобіля! Але рано чи пізно відчуття ейфорії проходить, після чого залишається гіркий присмак того, що кредит стає важким тягарем для родини, а машина це лише засіб з допомогою якого можна попасти з точки А в точку В.

   Що потрібно робити, на що варто звертати увагу, щоб придбати саме такого чотирьохколісного друга, який вам буде в радість?

   Перш за все, щоб отримати хороше авто, на нього потрібно потратити час, його слід вибирати.

   Для початку потрібно визначитись з колом вимог, які будуть ставитись до машини. Тобто, окресліть своєрідне коло завдань: куди ви будете їздити, по яким дорогам буд пересуватись авто, який місячний бюджет ви готові викидати на свій автомобіль і т.д. Варто мати на увазі, що після того як ви придбаєте своє авто, у вас ще повинні залишитись гроші на його технічне обслуговування.

   Після того як ви визначили ці всі критерії, тоді слід перейти до вибору автомобіля, причому звертайте увагу на той ціновий діапазон, який вам підходить, це суттєво звузить коло пошуків. Повірте, як тільки ви поставите певні критерії, особливо цінові, вибір піде значно швидше. Знову ж таки, завтра треба мати фінансову благо розумність, не варто віддавати останнє на придбання авто, особливо коли йде мова про кредит.

   Тим більше, що на сьогоднішній день існує велика кількість автомобілів, в яких чудово поєднався і комфорт і технічні характеристики і ціна. Головне набратись терпіння, не варто поспішати, треба ретельно вибирати автомобіль, тверезо оцінюючи ситуацію і геть відкинути всі емоції. Запам’ятайте, якщо ви потратите багато часу на вибір машини, це в подальшому все окупиться.

   Перш за все при огляді потенційної покупки звертайте велику увагу на стан кузова. Адже не даремно існує приказка – «Жива машина до тих пір, поки живий кузов». Адже всі деталі автівки можна відремонтувати, а ось ремонт кузова відноситься до самих високо бюджетних розтрат. Самим кращим варіантом являється оцинкований кузов.

   Не слід упускати з виду стан кузова, адже ніхто не хоче їздити в справному авто, але салон якого пошарпаний. Також велику увагу варто приділяти огляду днища машини, адже саме там найчастіше можна побачити сліди корозії.

   Звичайно, якщо ви вирішили придбати старий автомобіль, не варто сподіватись на те, що двигун у ньому буде в ідеальному стані. І не має значення про що буде говорити продавець, завжди довіряйте фактам, а не розмовам. Тому, попросіть завести машину, послухайте як працює двигун, чи нема ніяких сторонніх шумів, якого кольору вихлопні гази і т.д. На самому двигуні абсолютно недопустимі будь-які потьоки масла, також занадто чистий зовнішній вигляд «серця» машини теж повинен вас насторожити.

   Ще один важливий момент автомобіля – ходова частина. Тому огляньте все – стан гуми, під час пробної поїздки поверніть до упору в різні боки руль, звертайте увагу як веде себе автомобіль в такий момент.

   І останнє – коли вже доходить справа до ціни, завжди варто торгуватись. В такі моменти не слід звертати увагу на слова продавця, робіть акценти на різноманітні недоліки машини, цим аргументуйте зменшення вартості. Звісно, якщо продавець не хоче завести свою машину на СТО, тоді на всі 100% слід відмовитись від даної покупки.