Продам Авто

Автопортал Продам авто - портал безкоштовних оголошень на автомобільну тематику.

В нас Ви зможете продати або купити автомобілі по всіх регіонах України. Ми надаємо послуги по розміщенню безкоштовних оголошень на продаж автомобілів, мотоциклів та вантажівок. Також в нас Ви можете продати автомобільні запчастини та комплектуючі. З недавнього часу працює сервіс розміщення на сайті інформації про автомобільні підприємства.

Проект Продам авто стартував 2012 року і вже високими темпами набирає обертів серед користувачів Інтернету. Варто відмітити, що проект створювався як альтернатива сучасним гігантам інтернет-автобазарів і безкоштовна їм заміна. Планувалося створення регіонально Рівненського автобазару на українській мові, але згодом сайт привернув до себе увагу гостей з регіонів по всій Україні. Тому адміністрація вирішила зробити сайт всеукраїнським безкоштовним місцем для зустрічі справжніх автолюбителів.

На початку 2012 року ми запустили сервіси по додаванню автомобільних оголошень та оголошень по продажу запчастин до автомобілів. Згодом ми добавили можливість розміщувати на сайті інформацію про підприємства в каталозі фірм. Цю практику ми пропонуємо абсолютно безкоштовно. Тим паче, що це хороший спосіб прокричати про себе на весь Інтернет. Адже в нас сама цільова аудиторія і ваше автомобільне оголошення відразу принесе десятки відвідувачів на Ваш сайт.

Продам авто - це ціла команда талановитих людей, які слідкують за всіма тенденціями автомобільного ринку. В нас працюють найкращі програмісти Рівного та Хмельницького. Наші резиденти діляться з Вами лише найсвіжішими новинами зі світу автомобілів. Наші менеджери завжди допоможуть вам у підборі потрібних Вам запчастин, чи купівлі вживаного автомобіля, чи в питанні продажу автомобіля за найвигіднішими умовами.

Поєднання живого запалу наших працівників і ідей розвитку україномовних сайтів дало нам Продам авто таким, яким Ви його бачите прямо зараз. Ми не намагаємось переконати Вас, що ми найкращі на ринку автомобільних сайтів, ми просто займаємось улюбленою справою.