Nissan відкликає більше 700 тис. Micra

   Nissan рекламував масштабну відзивну кампанію, де в зв'язку порушень в роботі гарантійний центр рекомендується відвідати близько 841 тисячі автомашин. Підставою для схожого відкликання стигла перебої в роботі рульового управління. При цьому з єдиного числа бракованих авто основна частина припала на модель Micra - 763 000 одиниць.

   Під відкликання потрапили Micra, зроблені в Британії і Японії під час між 2002 і 2006 роком, так модель Cube (78 тисяч авто), що збиралася в той же період в Японії. Не рахуючи домашнього ринку, аналогічні авто прогулювалися в реалізації в Європі, Азії, Океанії, Африці, Латинській Америці та Близькому Сході.

   За версією Nissan, гайка, застосовувана в механізмі керуючого управління, мала можливість бути затягнута недостатньо туго, власне при самому несприятливому збігу обставин могло призвести до абсолютного відмови апарату. У вигляді знищення порушення в роботі в компанії пропонують вірну фіксацію болта або повну підміну всього складової - на лагодження обіцяють витрачати не більше 40 хв .. І все ж, у компанії повідомили про те, що на сьогоднішній день не зазначено ні 1-го варіанту травми або ДТП, стимульованого проблемами з керуючим управлінням.

   Варто крім того відзначити, що кампанія відкликання була оголошена лише через місяць після того, як Nissan спільно з Toyota, Honda і Mazda заявили про сумарний відгук 3,4 мільйона авто по всьому світу через несправності подушок безпеки.