Нова модель електромобіля від Honda - Micro Commuter

   На початку автомобілебудування фахівці навряд чи мислили про завдання екології. При конструюванні автомашин основні властивості: надійність, віддача і міцність. У наші дні інженери Honda використовували свіжий розклад.
   Micro Commuter - малесенький авто, який чудово адаптований до індивідуальних необхідно. Вперше даний електромобіль для мегаполісу показали широкій публіці на авто шоу в Токіо в 2012 році.

   Потужність мотора, який встановлений на Micro Commuter, оформляє 15 кВт (20 кінських сил). Даного вистачає для перевезення 2-ух пасажирів і розгону при всьому цьому до найбільшої швидкості авто - 80 км / ч. Ємність батареї ще не названа, а запас ходу визначається цифрою в 60 миль, власне прирівнюється 96 кілометрам. Даних ознак повністю досить для експлуатації електромобіля в місті.
   Перевагою електромобіля вважається найвища швидкість заряду батареї невеликої ємності, яка оформляє 3:00 порівнюючи, наприклад, з 8 годинами заряду у Smart Fortwo ED. 

   Ключові багатофункціональні складові авто, в тому числі мотор, батарея і блок управління, які стануть присутні під підлогою, власне дозволить використовувати кузов і екстер'єр для інших цілей. Вагомий спірний момент в дизайні концепт-кара - відсутність приладової панелі. Кажуть, що власник авто стане застосовувати власний планшет.
   Справжні тести концепту стануть проходити в цьому році. Тільки після цього стане визначений потенціал авто як засобу пересування для подорожей на не дуже великі відстані для грандіозного кола водіїв.