Toyota не визнає Ford Focus лідером продажів

   Фірма Toyota переконана, що керівником великих продажів в минулому році вважається Corolla, але не Ford Focus.

   Представники фірми Toyota висловили своє обурення тим, що авто Ford Focus охрестили найбільш продаваним в минулому році. Японський виробник автомобілів вважає, що дане звання незаслужено відібрали у моделі Corolla.
Дані про те, що Ford Focus став відомою у всьому світі машиною в 2012 році, опублікувала фірма Polk, яка практикується на оцінці чисельності зареєстрованих свіжих машин. Згідно з проведеними дослідженнями, Ford Focus взяв на себе 1,02 мільйона продажів, на той момент як Corolla розбушувалася тиражем в 966 тисяч екземплярів.

   І все ж, представник Toyota Ріо Сакаї оголосив, що Corolla по-справжньому була реалізована в числі 1,16 мільйона екземплярів. Крім того також було висловлено думку, що в дану цифру не входять деякі різновиди Corolla, наприклад Auris, Auris Hybrid, Verso, E'z, Matrix, Scion xB і Ruku, тому що в їх назві безпосередньо не фігурує назва моделі.

   Toyota все ще вважає Corolla найбільш продаваною моделлю. В озвучене нами чисельність входять седан Corolla, на який припадає 90 відсотків усіх продажів, а ще Corolla Altis, Corolla Axio, Corolla Wagon, Corolla Fielder і Corolla Rumion », - оголосив Сакаї виданню Reuters.

   Представники фірми Polk поки ніяк не прокоментували спростування від Toyota. І ще начальство Ford ще не висловилося з цього думці.